Şule Kaya Türk (Şulemsi) Kimdir, Nereli? Şule Kaya Türk Kaç Yaşında?

Son zamanlarda sosyal medya fenomeni Şula Kaya Türk (Şulemsi) gündeme gelmeye başladı. Kara para aklama iddiasıyla tutuklanan Dilan Polat ile de yakın olduğu bilinen Şule Kaya Türk’ün kim olduğu merak konusu oldu. Şulemsi’nin genç yaşına rağmen sahip olduğu mal varlığı dikkatlerden kaçmadı. Peki Şule Kaya Türk kimdir, kaç yaşında, mesleği ne?

Gelin detaylara bakalım.

Şule Kaya Türk (Şulemsi) Kimdir?

Şula Kaya Türk, özellikle Instagram’da yaptığı paylaşımlarla tanınmış bir fenomendir. Instagram’da yaklaşık 1 milyon takipçisi vardır. Özellikle yaşadığı değişimle adından söz ettiren Şula Kaya Türk, Yasin Türk ile evlidir. Çiftin bir çocukları vardır. 

Şulemsi adıyla tanınan Şule Kaya Türk’ün Ankaralı olduğu ve Oğlak burcu olduğu söylenmektedir.

Şule Kaya Türk (Şulemsi) Kaç Yaşında?

Şule Kaya Türk’ün yaşına dair net bilgi bulunmamaktadır. Kimi mecralarda 1993 doğumlu olduğu, kimi mecralarda ise 2000 doğumlu olduğu bilgisi yer almaktadır.

Şule Kaya Türk’ün eşi Yasin Türk’ün ise 32 yaşında olduğu bilgisi yer almaktadır.

Şula Kaya Türk’ün Eşi Yasin Türk kimdir?

Yasin Türk’ün 32 yaşında olduğu ve amatör müzikle ilgilendiği bilinmektedir. Sosyal medyada Yasince adıyla tanınan Yasin Türk’ün eşi Şule Kaya Türk ile çıkardığı birkaç şarkısı da bulunmaktadır.

Şulemsi Ne İş Yapıyor?

Şulemsi ve Yasince’nin Ankara’da bir güzellik merkezleri olduğu biliniyor. Çiftin genç yaşlarına rağmen büyük bir servete sahip oldukları da iddia ediliyor. Öyle ki Şulemsi’nin 16 villa, 28 daire, 1 helikopter ve 173 iş yeri olduğu iddia edildi.

Ancak Şule Kaya Türk paylaştığı bir videoyla bu iddiaların doğru olmadığını söyleyerek dalga geçti.

Şulemsi ve Yasince’nin bir dönem ayrıldığı iddia edilmiş, çift daha sonra ilk kez Umre’den fotoğraf paylaşmıştır.

Şimdilerde bir erkek çocuğu bulunan çiftin geçtiğimiz yıllarda bir ayrılık yaşadığı iddia ediliyor. Şulemsi’nin Instagram hesabındaki gönderilen altında da yer alan yorumlarda, takipçilerin Umre ziyaretinden gelen bu fotoğrafla çiftin barıştığı haberini aldığı görülüyor.

Öte yandan Şulemsi’nin Umre ziyaretinden önce çocuğunun doğum gününü tek başına kutlamış olsa da bu iddiaları doğrular nitelikte. Ancak ayrılık iddiasına dair herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Şulemsi ve Yasince Değişimleriyle Dikkat Çekiyor

Şule Kaya Türk’ün yaklaşık 10 yıldır sosyal medya mecralarında aktif olduğu biliniyor. Özellikle çektiği makyaj ve kombin videolarıyla içerik üreticiliği yapan Şulemsi’nin kendi adını taşıyan bir de güzellik merkezi bulunuyor. 

Son günlerde Şulemsi ve Yasince’nin gündeme gelmesiyle birlikte, çiftin geçirdiği değişim de tekrar gün yüzüne çıktı. Şule Kaya Türk ve Yasin Türk’ün birtakım estetik operasyonlar geçirdiği söylenmeye başlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x