Fenerbahçe Kulübü, Visa ile iş birliğine imza attı

Fenerbahçe Kulübü, dijital ödeme sistemi Visa ile iş birliği anlaşmasına imza attı.

İş birliğiyle ilgili Ülker Stadı’nda gerçekleştirilen basın toplantısına Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan ve Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin katıldı.

Burak Kızılhan

Visa ile yapılan iş birliği doğrultusunda, sarı-lacivertli kulübün mobil uygulaması olan Fenerbahçe SK üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerde özel fırsatların olacağını duyuran Kızılhan, “Lansmana özel olarak Fenerium’larda da uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde yüzde 10’luk özel bir indirim olacak” ifadesini kullandı.

Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin ise Fenerbahçe’nin Türkiye’nin en önemli markalarından biri olduğunu ifade ederek sözlerine başladı.

“Olimpiyatlar bizim çok destek verdiğimiz bir oluşum. 1986’dan bu yana resmi partneriz. Bunun dışında olimpiyatlara katılan sporculara da destek veriyoruz. Olimpiyatların yaygınlaşması, daha çok gencin ilham alması için destek vermeye çalışıyoruz. Team Visa takımımız var. Türkiye’den de 3 oyuncuyu takımımıza transfer ettik. Bunlardan biri de Fenerbahçe Kulübü’nün sporcusu. FIFA Dünya Kupası’yla ilgili resmi iş birliğimiz devam ediyor. 2026 yılına kadar da bu iş birliğini uzattık. Geçen sene ilk kez Formula 1’de Red Bull takımıyla iş birliği yaptık. Red Bull’un 2 aracı, Visa Cash App logosuyla yarışacak.”

Samile Mümin

Fenerbahçe Kart’a değinerek sözlerini sürdüren Mümin, şunları kaydetti:

“Bugün burada olmamızın sebebi olan Fenerbahçe Kart’a gelecek olursak, esasen bir noktada ilki gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de bir spor kulübünün uygulaması içindeki ön ödemeli kartı oluşturduk. Bu karta sahip taraftarlar, dünyanın her tarafında Visa’nın kabul edildiği ülkelerde gönül rahatlığıyla kartlarını kullanıp işlem yapabilir. Bu kart sahiplerine olası ayrıcalıklar da tanınacak. Türkiye’deki 40. yılımız. Böyle önemli bir projeye başlamaktan dolayı çok mutluyuz. Futbolun beşiği olan bu güzel tesiste ağırlandığım için heyecanlıyım. Maç olmasa bile böyle bir ortamda olmak insanın nabzını artırıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x