Diablo IV Kara Kış Marazı Başladı

Diablo IV Kara Kış Marazı Başladı

Diablo IV’ün ilk sınırlı süreli etkinliği Kara Kış Marazı, beraberinde Kırık Tepeler’i yiyip bitiren sürekli karanlığı ve keskin soğuğu getirdi. 12 Aralık TSİ 21.00’den 2 Ocak TSİ 21.00’e kadar, uyanmış “Kızıl Örtülü Dehşet” ve en cesareti kırılmış ruhları avlayan Marazifriti hizmetkârları tarafından yaratılan tehlikeye dikkat çeken, umudunu yitirmemiş bir ozanla iş birliği yapabileceksiniz. Etkinlikte oyuncular yeni etkinlik görevleri yapabilir, etkinlik merkezini yükseltebilir, yeni bir patrona meydan okuyabilir ve yeni görünüm öğelerinin de dâhil olduğu ödüller kazanabilir.

KARA KIŞ MARAZI

  • Karda gezinen ve sakinlerin moralini yerle bir eden art niyetli tehlikeler hakkındaki söylentilerin ardından Kyovashad halkının bayram ruhunu yeniden canlandırmaya çalışan ozan Gileon’a yardım et. 
  • Kyovashad’daki Kara Kış Meydanı’nı ziyaret ederek şenlik ruhunu güçlendir ve Kırık Tepeler’de gezen Marazifritlerini katledip Marazlı Parçalarını toplayarak meydanı tam bayram potansiyeline yükselt. 
  • Soğuk Kabuklar olarak bilinen insan iç organı yığınlarını yok ederek ve meydanı yükseltmek için de kullanılabilen Kayıp Yadigârları toplayarak Marazifritlerinin Marazlı Cümbüşünü sekteye uğrat.
  • Kırık Tepeler sakinlerine verdikleri rahatsızlıktan dolayı yeterince Marazifriti cezalandırırsan kendini sadist efendileri Kızıl Örtülü Dehşet ile karşı karşıya bulabilirsin.
  • Yeterince Marazlı Parça, Kayıp Yadigâr ve başka Kara Kış Marazı kaynağı topladığında bu öğeleri Kara Kış Senetleriyle takas etmek için Koleksiyon Masasını ziyaret et. Bunlar Binek Ganimeti, Sınıfa Özel Arka Ganimetleri, Silah Görünümleri, Şafağın Parçacığı Efsanevi Saldırı Yüzü, Gileon’un Tarifi ve daha fazlasını içeren çeşitli ödüllerle takas edilebilir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x