Rockstar Games, heyecanla beklenen GTA 6’nın ilk fragman tarihini açıkladı

Oyun dünyasının devi Rockstar Games, uzun zamandır heyecanla beklenen Grand Theft Auto 6 (GTA 6) oyununun ilk fragmanını ne zaman yayınlayacağını duyurdu. Rockstar Games, aynı zamanda şirketin 25. yılını kutlayacakları bu özel anıda, oyuncularına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Rockstar Games’in yaptığı açıklamada, “Gelecek ay Rockstar Games’in 25. yılını kutlayacağız. Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten tutkulu olduğumuz oyunlar yaratma fırsatına sahip olduk. Siz olmasaydınız, bunların hiçbiri mümkün olmazdı. Bu yolculuğu bizimle paylaştığınız için hepinize çok minnettarız.” ifadelerine yer verildi.

Rockstar Games, heyecanla beklenen GTA 6’nın ilk fragman tarihini açıkladı

Şirketin kuruluş felsefesine de değinen açıklamada, “Rockstar Games, 1998 yılında video oyunlarının da diğer eğlence türleri kadar kültür açısından vazgeçilmez olabileceği fikri üzerine kuruldu ve bu evrimin bir parçası olma çabalarımızda sevdiğiniz oyunları yarattığımızı umuyoruz.” denildi.

En büyük sürpriz ise GTA hayranlarını heyecanlandırdı. Açıklamada, “Aralık ayı başlarında bir sonraki Grand Theft Auto‘nun ilk fragmanını yayınlayacağımızı size duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” ifadeleri kullanıldı. Bu duyuru, GTA 6’nın ilk fragmanının bu yılın Aralık ayının başlarında yayınlanacağını doğruluyor.

GTA serisi, oyun dünyasının en popüler ve etkileyici serilerinden biri olarak biliniyor. Serinin altıncı oyununun çıkış tarihi ve detayları uzun bir süredir merak ediliyordu. Rockstar Games’in bu açıklaması, GTA hayranlarını büyük bir heyecan içinde beklemeye başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x