Mancehsterlı Altay’dan, Livakovic yorumu

Sezon başında kötü bir dönem geçirdiği Fenerbahçe’den Manchester United’a transfer olan milli kaleci Altay Bayındır, Galatasaray ile oynayacakları Şampiyonlar Ligi maçı öncesi açıklama yaptı.

BeIN SPORTS’a konuşan Altay, “Galatasaray’ı en iyi şekilde ağırlayacaklarını” belirtip şöyle devam etti: “Güzel ve değişik bir duygu. Ülkenin takımıyla oynuyorsun. Sen de ülkeni temsilen böylesine büyük bir camianın oyuncususun güzel bir duygu. Ben de onları misafirperver bir şekilde karşılayacağım. Tabii ki benim şu an renkleri uğruna savaş verdiğim bir takım var ama benim için her zaman ülkemin takımının oyuncuları değerlidir. Her zaman başımın üstünde yerleri var. Ama sahaya çıktığımız zaman biz de kazanmak için mücadele vereceğiz. Orada arkadaşlarım var zaten hepsiyle konuşuyoruz. İnşallah kazasız, belasız bir maç olur. Zaten Galatasaray camiasının da beni orada güzel karşılayacağına eminim.”

LIVAKOVIC AÇIKLAMASI: GÜZEL GÜNLER YAŞASIN

Livakovic’in transfer süreciyle ilgili pek bir bilgiye sahip olmadığını söyleyen Altay Bayındır şunları söyledi: “Ben ayrıldığım zaman bir kişinin alınması gerekiyordu. Taraftarların da sevdiği bir isim. Dünya Kupası’nda iyi geçirdiği bir iki tane maçı vardı. Başarılı bir kaleci. İnşallah, Fenerbahçe gibi büyük bir camiada başarılı bir sezon geçirir. Psikolojisini iyi oynasa da kötü oynasa da sabit bir yerde tutup mücadele etmesi gerekiyor. Kendi milli takımında kendini ispat etmiş, kanıtlamış bir isim. Onun da yolu açık olsun. Fenerbahçe taraftarıyla beraber mutlu olsun, güzel günler yaşasın.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x